OTTAWA SUN SCRAMBLE CITY CHAMPIONSHIP WEEK: AUGUST 23-29, 2021
Ottawa Sun ScrambleOttawa SunRegimbal Awards & TrophiesThe Barley MowMichelob Ultra
The Open City Championship  Ladies Open City Championship TMSI Senior Open City Championship The Senior B City Championship Kevin Haime Junior Open Regimbal Media Challenge
GolfWorks A City Championship GOLFTEC B City Championship Absolute Comedy C City Championship Adcor D Division City Championship Maxfli Ladies B City Championship Top Flite Ladies C City Championship Ladies D City Championship Ottawa Sun Scramble Qualifiers
Ottawa Sun Scramble Registration
View Scores
Scoring App
Ottawa Sun Golf News
Eagle Creek Golf Club
Talon at GreyHawk
eQuinelle Golf Club
Le Sorcier
Dragonfly Golf Links
Carleton Golf & Yacht Club
Manderley on the Green
Hammond Golf
Club de golf Hautes Plaines
Sand Point Golf Course
Casselview Golf & Country Club
Stittsville Golf Course
White Sands
Par Three Championship
Ottawa Sun Scramble Qualifiers
Please note, tee times for qualifiers will be posted 48 hours in advance. You can click on the link in the header of each section below. Rules sheets and other qualifying information will be distributed onsite.
Qualifier Details (Updated Jan 22, 2020)

Pricing & Notes

  • $100 + HST for non members; $90 + HST for Full ClubEG Members at Stittsville, Casselview and Hammond
  • $110 + HST for non members; $100 + HST for Full ClubEG Members at Hautes Plaines, Carleton and eQuinelle
  • $65 + HST for course members at any of the qualifier courses (excluding eQuinelle)
  • Pricing includes powercart
  • You may play in more than one qualifier and qualifiers can be used as practice rounds, if space is available, with $20 off the fee for practice rounds (practice round teams are not eligible for the complimentary round of golf for not qualifying)
  • Those playing in more than one qualifier will receive a discount of $10 for the second qualifier played, $20 for the third, etc.
  • In the event of a qualifier rain out, those teams will receive priority registration for the eQuinelle qualifier
  • Qualifying fee is used towards main entry fee for those who qualify (difference is paid after qualifier)
  • Players can still try to qualify via the Slammer Tour (opt-in)
  • How do you play your way in?
  • Please note that the ratio for each qualifier is 5:1, and qualifier spaces are dependant on the number of teams registered for each division in that specific qualifier
  • You can change your qualifying choice (if there is space) up to one week prior to your qualifier. Fees are non-refundable within one week prior to your qualifier and there is a cancellation fee of $20 per person up to one-week prior to your qualifier
  • If there is space in a qualifier, you may register for any qualifier at any time
  • For Ladies Qualifiers, eQuinelle will be used.
  • For Senior Qualifiers, Casselview, Hammond & eQuinelle Qualifiers will be used
  • After Qualifier #5, there will be a re-shuffle of the waiting list based on the first five qualifier results (click here for details). If there are additional qualifier spots available that will not get used for Qualifier #6 at eQuinelle, we will offer these spots to the waiting list at the cost of the full entry fee (qualifying fees will not be used towards the main entry fee in this circumstance)
  • Teams that do not qualify after each qualifier receive a complimentary round on ClubEG (see courses)
  • Sunday May 12th is Mother’s Day. For any teams that compete on Mother’s Day, each player will receive a complimentary entry to a ladies league event for his or her mother or wife.

Q1 | Q2 | Q3 | Q4 | Q5 | Slammer Tour | Q6

The Slammer Tour
Slammer Tour Qualifying: June 30 to July 31
Casselview
Qualifier #1: June 22 at Casselview (12:30-3pm tee times)
Click here for
Tee Times
Qualifier #2
# Team TOT PAR
TMSI Senior (RESULTS)
1 Lindsay Pasch (ClubEG) & Marc Salahor 66 -6
2 Peter Gilder (Prescott) & Steve Martineau (Prescott) 68 -4
Senior B (RESULTS)
1 Paul Marconi & Bob Theberge 70 -2
T2 Ron Bernard (Hylands) & Bill Gosewitz (Eagle Creek) 73 +1
T2 Daniel Crepeau & Brian Kebic (ClubEG) 73 +1
4 Mike Hiemstra (Metcalfe) & Frank Palisek (ClubEG) 74 +2
GolfWorks A (RESULTS / LIVE SCORES)
T1 Nick Beauchamp & Bejamin Menard (Casselview) 65 -7
T1 Hugues Joly (Casselview) & Nick Quennevile (Casselview) 65 -7
3 Pierre Emond & Dan Tessier 66 -6
4 Chuck Boyer (Casselview) & Marc Gauthier (Casselview) 68 -4
5 Lou Therien (ClubEG) & Kevin Dube 69 -3
T6 Jeremy Empey (Smiths Falls) & John Morrison (Perth) 70 -2
T6 Jim Olney (Perth) & Tommy Vickers (Perth) 70 -2
8 Todd Paul (Gatineau) & Ryan Rees 72 E
T9 Ian Taylor & Wesley Blight (GreyHawk) 73 +1
T9 David Donaldson (Perth) & Shane Rutherford (Perth) 73 +1
GOLFTEC B (RESULTS / LIVE SCORES)
1 Marc Andre Wathier & Jacob Belanger (Hawkesbury) 67 -5
2 Alain Dumouchel & Mike Racicot 68 -4
3 Norman Walker (Meadows) & Reza Dowlatshahi (Meadows) 69 -3
4 John Devlin & Jamie Smith 69 -3
5 Elliott Bourgeois (Meadows) & Brandon Draper 70 -2
6 Daryl McIntosh & Richard May 71 -1
T7 Stephane Koeman (Casselview) & Patrick Lanthier (Casselview) 72 E
T7 Dave La Russa (Smiths Falls) & Shane Barnes (Smiths Falls) 72 E
T7 Nicholas Picard & Jeremi Lapierre 72 E
10 Spencer Dubé (Gatineau) & Derek Wells 73 +1
11 Erik Mask (Dragonfly) & Matt Brennan (Dragonfly) 75 +3
12 Lange Nicholson (ClubEG) & Dave Mongeon (ClubEG) 76 +4
13 Tim Maidment & Tony Boulay 77 +5
14 Patrick Brunelle & Marc Malette 80 +8
15 Darren McCready (Stonebridge) & Steve Meldrum (Stonebridge) Practice
Absolute Comedy C (RESULTS / LIVE SCORES)
1 Jordan Hoskin & Brenden Higgins 71 -1
2 Nicolas de Meester & Darcy Whyte 72 E
3 Ryan Rogers & Tim Sagmeister 74 +2
4 Rob More & Jeff More 75 +3
5 Rob Weeden & Mike Cuerrier 76 +4
6 Rick Turner (Slammer Tour) & Scott Turner (Slammer Tour) 77 +5
7 Doug Robbins (ClubEG) & Yves Leduc (ClubEG) 77 +5
8 John Tattersall & Matt Arkett 80 +8
9 Matt Nutbrown & Richard Leao

Sun Scramble Players on Twitter

Stittsville Golf Course
Qualifier #2: June 28 at Stittsville (1-4pm tee times)
Click here for
Tee Times
Qualifier #1
# Team TOT PAR
Senior B (RESULTS)
1 Jim Walker & John McManus 70 -2
T2 Daniel Crepeau & Brian Kebic (ClubEG) 71 -1
T2 Kevin Miller & Dave St. Amand 71 -1
4 Steve Peters (ClubEG) & Greg Smythe (ClubEG) 72 E
5 Marc Bedard (Eagle Creek) & Larry Bailey (Eagle Creek) 78 +6
GolfWorks A (RESULTS)
1 Roy Myllari & Kris Myllari (Rideau View) 65 -7
2 Rob Mulville & Jim Gibson 68 -4
3 Eric Chiasson & Todd Dundas (Hylands) 69 -3
T4 Stephen Veenema & David Mulder 70 -2
T4 Jamie Ryan (ClubEG) & Dave McIntyre (ClubEG) 70 -2
T4 Jason Collins & Mike Henri 70 -2
T4 Jason Wilkes & Peter Degn 70 -2
T8 Eric Allen (Camelot) & Neil Trimm (Stittsville) 71 -1
T8 Alex Lukenda & Thom Payment 71 -1
GOLFTEC B (RESULTS)
T1 Scott Rogers & Jason Lux 70 -2
T1 John Imperial (Stittsville) & Justin Scanlon (Stittsville) 70 -2
3 Brad Durie & Jamie Shea 71 -1
T4 James Chant (Stittsville) & Adam Mallett (Stittsville) 72 E
T4 Shawn Watts (Marshes) & Trevor Watts (Marshes) 72 E
T4 Matt Nutbrown & Richard Leao 72 E
T7 Don Bowser & Spencer Cooper 73 +1
T7 Kelly O'Donnell & (Greensmere) & Sam Fiorino (Greensmere) 73 +1
T9 Garry Watt (Marshes) & Randy Carter (Marshes) 74 +2
T9 Michael Gingerich & Derek MacLean 74 +2
T9 Adam Marshall & Ryan Marshall 74 +2
12 Darrel Ahee (Stittsville) & Trevor Ahee (Stittsville) 76 +4
Absolute Comedy C (RESULTS)
1 Mike Cerilli & Fortunato Calabro 70 -2
2 Joe Whatley (Stittsville) & Scotty Cowen 73 +1
T3 Brock Zielinski & Dave Johnston 73 +1
T3 Sean Simons & Tristan Roach 73 +1
5 Mark Jetten (ClubEG) & Jeff Boucher 74 +2
6 Ryan Rogers & Tim Sagmeister 75 +3
7 Barry Halverson (ClubEG) & John Culhane (ClubEG) 76 +4
T8 Jon Shaler & Josh Hooper 78 +6
T8 Rob More & Jeff More 78 +6
T8 John Tattersall & Matt Arkett 78 +6

Sun Scramble Players on Twitter

Club de golf Hautes Plaines
Qualifier #3: July 20 at Hautes Plaines (7:30-10am tee times)
Click here for
Tee Times
# Team TOT PAR
Senior B (RESULTS)
1 Claudio Finocchio (Hylands) & Steve Higgins (Hylands) 70 E
T2 Lou Laflamme (Stonebridge) & Joe Clark (Meadows) 71 +1
T2 Conrad Bouffard (Kingsway) & Marc Garneau (Kingsway) 71 +1
T2 Daniel Crepeau & Brian Kebic (ClubEG) 71 +1
5 Steve Yuill & David Yuill 74 +4
6 Jean-Marc Titley (Glengarry) & Perry Bottos Practice
GolfWorks A
1 Domenic Vidoni (Eagle Creek) & Nicolas Vidoni (Eagle Creek) 67 -3
2 Eric Legris & Philippe Dubois-Desroches 68 -2
T3 Eric Lecompte & Andre Charlebois 69 -1
T3 Jim Phillipps (Rivermead) & Blair Phillipps (Rivermead) 69 -1
5 Mike Creighton (Perth) & Dan Hannah (Perth) 70 E
6 Aaron Beard (Eagle Creek) & Kyle McGuire 71 +1
7 Scott Leppard & Norm Geddis 74 +4
8 Frank Jolette (Gatineau) & Nico Zentil (Royal Ottawa) 76 +6
GOLFTEC B
1 Michel Thibault & Stephan Beaugarde 65 -5
2 Andrew Dick (Dragonfly) & Matt Forrest (Dragonfly) 66 -4
3 John Devlin & Jamie Smith 67 -3
T4 Rob Gottschalk & Pat Finlan 68 -2
T4 Michael Gingerich & Derek MacLean 68 -2
T6 Derek Martin (Carleton) & Ryan Carisse 69 -1
T6 Shawn Watts (Marshes) & Trevor Watts (Marshes) 69 -1
T8 Nicholas Caron & Pierre Caron 70 E
T8 Matt Nutbrown & Richard Leao 70 E
10 Pierre Thériault & Stephane Morrissette 74 +4
11 Jeff Burns (Marshes) & Trevor Matthews (Marshes) 78 +8
12 Rich Renaud (Stittsville) & Jason Prevost (Stittsville) 79 +9
Absolute Comedy C
1 Riley Sloan (Riverbend) & Quinn Harding 73 +3
2 Rick Turner (Slammer Tour) & Scott Turner (Slammer Tour) 75 +5
3 Kevin Evoy & Dan Evoy 76 +6
4 Andy Morrison & Raven Watson 78 +8

Sun Scramble Players on Twitter

Hammond Golf
Qualifier #4: August 6 at Hammond (11am - 2pm tee times)
Scoring
# Team TOT PAR
TMSI Senior (RESULTS)
1 Peter Gilder (Prescott) & Steve Martineau (Prescott)
67
-5
2 Guy Bigonesse (GreyHawk) & Parri Ceci (Camelot)
71
-1
Senior B (RESULTS)
1 Kevin Miller & Dave St. Amand 71 -1
T2 François Leduc & Jean Leduc 72 E
T2 John Condie & Al Bennett 72 E
4 Tim Maidment & Tony Boulay 73 +1
5 Mark Cimon & Paul Keogh 76 +4
GolfWorks A (RESULTS)
1 Eric Morter & Bern Boulerice 66 -6
2 Matt Heney (Perth) & Daniel Bourque (Perth) 67 -5
3 Brad Trepanier (ClubEG) & Winslow Beacom (ClubEG) 68 -4
4 Shawn Parent (Camelot) & Richard Lameroux (Camelot) 69 -3
T5 Andy McWilliams & Paul Noble 70 -2
T5 Pat Barone (Rivermead) & Gino Talucci 70 -2
T5 James Doyle & Aaron Oliver 70 -2
T5 Jordan Ashley & Chris Joly 70 -2
9 Frank Jolette (Gatineau) & Nico Zentil (Royal Ottawa) 71 -1
10 Pierre Emond & Dan Tessier 72 E
T11 Carl Beaulieu (Casselview) & Damien Morin (Casselview) 73 +1
T11 Aaron Beard (Eagle Creek) & Kyle McGuire 73 +1
T11 Lucas Angeli (Hautes Plaines) & Gilles Laporte 73 +1
GOLFTEC B (RESULTS)
1 Derek Richardson & Sam Cudmore 68 -4
T2 Joshua Laderoute & James MacDonell (Heritage) 70 -2
T2 Matt Nutbrown & Richard Leao 70 -2
T2 Elliott Bourgeois (Meadows) & Brandon Draper 70 -2
T5 Ryan Cochrane & Jamie Cochrane 72 E
T5 Nicholas Picard & Jeremi Lapierre 72 E
T5 Brian Mulville & Andrew Dekroon 72 E
T8 Lange Nicholson (ClubEG) & Dave Mongeon (ClubEG) 74 +2
T8 Riley Phillips (Smuggler's Glen) & Gavin Bailey 74 +2
T8 Satish Verman (Manderley) & Andre Noel 74 +2
11 Stephane Koeman (Casselview) & Patrick Lanthier (Casselview) 78 +6
Absolute Comedy C (RESULTS)
1 Russell Gauthier & Jesse Logan 70 -2
T2 Justin Turner (Hylands) & Robbie Pickard (Hylands) 72 E
T2 Tyler Gernier & Jacob Falsetto 72 E
4 Ryan Rogers & Tim Sagmeister 74 +2
5 John Tattersall & Matt Arkett 75 +3
6 Charles Grandmaitre & Phil Grandmaitre (GreyHawk) 76 +4
T7 Steven Glenn & Colin Barrett 77 +5
T7 Kevin Evoy & Dan Evoy 77 +5
9 Keith Schwartz & Mike Godda (Dragonfly) 79 +7
10 Jamie Banks & Bob Lemay 84 +12
11 Jeff Lecours & Brian Kusiewicz 85 +13

Sun Scramble Players on Twitter

Qualifier #5: August 7 at Carleton (12-3pm tee times)
Scoring
# Team TOT PAR
Senior B (RESULTS)
1 Steve Peters (ClubEG) & Greg Smythe (ClubEG) 69 -2
T2 Lou Laflamme (Stonebridge) & Joe Clark (Meadows) 70 -1
T2 Daniel Crepeau & Brian Kebic (ClubEG) 70 -1
4 Rick Turner (Slammer Tour) & Jacques Heroux (Slammer Tour) 75 +4
5 Savo Markovic (Eagle Creek) & Craig Janes 78 +7
GolfWorks A (RESULTS)
1 Scott Leppard (Carleton) & Paul Stevenson (Carleton) 65 -6
2 Cameron McIntosh & Dave Chipman (Carleton) 66 -5
3 Patrick Landriault (Gatineau) & Phil Lang (Gatineau) 67 -4
T4 Connor Band (Carleton) & Spencer Band 68 -2
T4 Adam Skene (Carleton) & Andrew Chennette (Carleton) 68 -2
6 Brad Richardson & Jeff Kearns 70 -1
T7 Craig Kavanagh (Rideau View) & Ben Ledger 71 E
T7 Tyler Driscoll & Kari Kallio 71 E
9 Alex Lukenda & Thom Payment 72 +1
T10 Denis Ouellette & Dave Zito 73 +2
T10 Glenn Noonan (Carleton) & Scott Baxter (Carleton) 73 +2
GOLFTEC B (RESULTS)
1 Rob Labelle (Meadows) & Kas Kassam 66 -5
2 Ron Winges & Steve Winges 69 -2
T3 Shawn Watts (Marshes) & Trevor Watts (Marshes) 71 E
T3 Richard Fontaine & Chris Lidston 71 E
T5 Matt Lessard & Mike Burling 72 +1
T5 Jeff Burns (Marshes) & Trevor Matthews (Marshes) 72 +1
7 Bill Marshall & Ryan Marshall 73 +2
8 Robbie Thorpe & Eric Thorpe 79 +8
9 Paul Gibb & Ed Sharkey 81 +10
10 Gary Birtch (ClubEG) & Glen Scott (ClubEG) Practice
Absolute Comedy C (RESULTS)
1 Jason Lapelle (Greensmere) & Greg Morin (Greensmere) 73 +2
2 Tyler Duncan & Paul Petrocco 74 +3
3 Kyle Gorman & Ryan Brown 76 +5
4 Brandon Porter & Brad Porter 77 +6
T5 Robert House (Loch March) & Steve Huculak (Loch March) 78 +7
T5 Nick Purdy & Ryan Ouellette 78 +7
T5 Rob More & Jeff More 78 +7
8 Charles Leclair (Casselview) & Charles Chuang (Gatineau) 79 +8
9 John Tattersall & Matt Arkett 81 +10
T10 Jacques Rioux (Slammer Tour) & David Dugmore 82 +11
T10 Dave Hatherall (Metcalfe) & Chris Kelly 82 +11
12 Dave Cornish (eQuinelle) & Haider Abbas (Slammer Tour) 84 +13

Sun Scramble Players on Twitter

Qualifier #6: August 21 at eQuinelle (10am - 3pm tee times)
Click here for
Tee Times
# Team TOT PAR
TMSI Senior (RESULTS)
1 John Kelly & Tom Hossfeld 66 -6
2 Louis Lefebvre & Mike Kelly (Pakenham) 68 -4
3 John Albert (ClubEG) & Mike Ward (ClubEG) 70 -2
Senior B (RESULTS)
1 Jeff Gilchrist & Tim Kingsbury 68 -4
2 Adrian Price (eQuinelle) & Terence Nelligan (ClubEG) 71 -1
3 Charlie Titley (ClubEG) & Kevin MacGillivray (ClubEG) 72 E
4 Daniel Renart (ClubEG) & Greg Stevenson (ClubEG) 76 +4
5 Norm Boucher (ClubEG) & Bob Blondin (ClubEG) 80 +8
GolfWorks A (RESULTS)
T1 Mike Creighton (Perth) & Dan Hannah (Perth) 65 -7
T1 Evan McKibbon (Eagle Creek) & Niles Binnington (Rideau View) 65 -7
T3 Dominic Demers (GreyHawk) & Serge Fauchon (GreyHawk) 66 -6
T3 Mark Payment & John Simpson 66 -6
T5 Eric Allen (Camelot) & Neil Trimm (Stittsville) 67 -5
T5 Matt Andersen (Hylands) & Andrew Best (Hylands) 67 -5
T5 Tyler Thompson (Irish Hills) & Alan Shaw (Carleton) 67 -5
T8 Tyler Matheson (eQuinelle) & Greg Mclaren (Rideau View) 69 -3
T8 Jim Olney (Perth) & Tommy Vickers (Perth) 69 -3
T8 Dean Tataryn (eQuinelle) & Steve Dinsmore 69 -3
T11 Nick Martin (Ottawa Hunt) & Kirk Kenendy 70 -2
T11 Benjamin Mann (Ottawa Hunt) & Drew McMillan 70 -2
T11 Jeremy Empey (Smiths Falls) & John Morrison (Perth) 70 -2
T14 David Donaldson (Perth) & Shane Rutherford (Perth) 72 E
T14 Austin Healey (Smiths Falls) & Jesse Robertson (Brockville) 72 E
T14 Bill Fitzgerald (Manderley) & Branden Pope (Manderley) 72 E
T14 Blaine Scatcherd & Matthew O’Connor 72 E
18 Frank Nieuwkoop (Iroquois) & Mark Arnold 73 +1
T19 Steve Sarault (Hylands) & Shawn Duffy (Casselview) 74 +2
T19 Mark Emery (Champlain) & Coleman Emery (Champlain) 74 +2
GOLFTEC B (RESULTS)
1 Dino Pezoulas & Bruno Akkaya (eQuinelle) 68 -4
T2 Michael Cousineau & Eoin Matheson 69 -3
T2 Erik Mask (Dragonfly) & Matt Brennan (Dragonfly) 69 -3
4 James Chant (Stittsville) & Adam Mallett (Stittsville) 70 -2
T5 Remi Morvan & Curtis Beadow 71 -1
T5 Moe Robinson (Metcalfe) & Ron Casselman (Metcalfe) 71 -1
T7 Chad Vriend (Metcalfe) & Matt Dupuis 72 E
T7 Mike Hubenig & Jamie Bellinger 72 E
T7 Melvin Lee (ClubEG) & Heonku Lee (ClubEG) 72 E
T7 Ryan Rossy & Craig Gauthier 72 E
T11 Scott Laflamme (Meadows) & William McMurray 73 +1
T11 Mike Riopelle & Glenn Wilson 73 +1
T13 Phillip Scarfone & Vasco Alves 74 +2
T13 Michael Gingerich & Keith Blouin 74 +2
T13 John Davies (Slammer Tour) & Travis Lyndon 74 +2
Absolute Comedy C (RESULTS)
1 Ryan Sterling & Jordan Johnson 70 -2
2 Brock Flemming & Ken Tasker 76 +4
3 Dylan Lafrance (Rolling Greens) & Brendon Gormley (Rolling Greens) 76 +4
4 Jon Shaler & Josh Hooper 78 +6
5 Spencer Lee & Brendan Cowan 83 +11
D Division (RESULTS)
1 Chris Campbell & Paul Swinwood 71 -1
T2 Dave Walters & Jeff Barber 72 E
T2 Chad Valcour & David Valcour (Rideau Glen) 72 E
4 Chris Crook & James Lalonde 75 +3
5 Dave Walker (ClubEG) & Raymond Giroux (ClubEG) 91 +19
Ladies D (RESULTS)
1 Joan Meyer & Shannon Gorman 79 +7
2 Heather Mitchell (Falcon Ridge) & Ann Perry (Falcon Ridge) 86 +14
3 Francine Cousineau (Pine View) & Camille Baudot (Pine View) 92 +20
4 Jane Richardson & Katy Suppa 94 +22
5 Cathy Valcour (Rideau Glen) & Ashley Wilson 95 +23

Sponsorship Opportunities

Kevin Haime Golf School
Ian Stirling Home Team
Flow Alkaline Spring Water
Whitetail Golf Club
Maxfli
Absolute Comedy
GolfWorks Canada
TMSI Sports Management
Top Flite
GOLFTEC
CTV
Make-A-Wish
Teagan's Voice
The Slammer Tour
Kevin Haime Junior Golf Initiative
Register

Partner Finder

Get yourself a partner!

Ottawa Sun Scramble is conducted by ClubEG

ClubEG

GOLFTEC Regimbal Awards & Promotions The Barley Mow
Dunrobin Distilleries Flow Alkaline Spring Water
The Ottawa Sun Michelob Ultra The Senate Eagle Creek
Ian Stirling Home Team Capital Golf Exchange SwingFit GolfWorks Canada
Maxfli 3C UNDERWEAR LumberJaxe TMSI Sports Management
Canadian Absolute Comedy Top Flite
Kevin Haime Golf School Dragonfly Golf Links eQuinelle Golf Club

Kevin Haime Junior Golf Initiative

ClubEG Le Sorcier Carleton Golf GreyHawk
Maxfli Golf Golf-O-Max Top Flite PING Golf
The Cooperators Tubman Funeral Homes Wigwam
Buckingham The Slammer Tour Brockville Country Club Hammond Golf
Casselview Golf & Contry Club Teagan's Voice Cedarhill Champlain
TaylorMade Lone Star Texas Grill Conklin Players Club Mountain Creek Golf Course
OAC Golf School Kanata Golf Club Sand Point Golf Course The Marshes
Club de golf Hautes Plaines Le Maitre Smuggler's Glen Summerhays Grill
Le Chateau Montebello Manderley On The Green Stonebridge Golf & Country Club The Office Doctor
White Sands